Twitter Yanıt Gizleme Nasıl Yapılır? 2020
Kapat

Twitter Yanıt Gizleme Nasıl Yapılır? 2020

Anasayfa
Genel Twitter Yanıt Gizleme Nasıl Yapılır? 2020

Twitter yanıtları gizlenebilir mi? Twitter yanıt gizleme işlemi nasıl yapılır? Sorularının cevabını arıyorsunuz doğru yerdesiniz. Yazımızda sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Twitter gün geçtikçe kendisini güncelleyip geliştiriyor. Ancak bazı kullanıcılar Twitter’ın sistemini çok serbest bir sistem olarak görüyor. Mesela Twitter kullanıcıları tweetlerini verilen yanıtları çeşitli sebeplerden dolayı gizlemek isteyebilirler ancak Twitter eskiden buna izin vermiyordu. Bu yüzden deTwitter kullanıcıları kendilerini rahatsız eden yanıtları gizleyemiyordu. Ancak son güncellemeden sonra durum değişti. Artık Twitter’da kullanıcılar tweetlerinin altına verilen yanıtları gizleyebiliyor.

Peki Twitter’da yanıt gizleme nasıl yapılır? Gelin kısaca anlatalım.

Twitter Yanıt Gizleme 2020

Twitter Yanıt Gizleme 2020

Twitter’da tweetlerinizin altına yazılan küfürlü, çirkin yanıtları gizlemeniz aslında çok basit. Canınızı sıkan yanıtı gizlemek için tek yapmanız gereken şey o yanıtın üzerine tıklamak ve açılan seçeneklerden “yaıtı gizle” seçeneğini seçerek yanıtı gizlemek. Artık canınızı sıkan o yanıtı gizlemiş olacaksınız.

Eğer gizlediğiniz yanıtları tekrardan görünür hale getirmek isterseniz tek yapmanız gereken şey paylaştığın tweetin üzerine tıklayarak gelen seçeneklerden “gizli yanıtları görüntüle” seçeneğini seçmek. Artık gizlemiş olduğunuz yanıtları tekrar görünür hale getirmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir