Ücretsiz Spotify Premium Hesap Nasıl Alınır? Güncel!
Kapat

Ücretsiz Spotify Premium Hesap Nasıl Alınır? Güncel!

Anasayfa
Nasıl Yapılır? Ücretsiz Spotify Premium Hesap Nasıl Alınır? Güncel!

Ücretsiz Spotify premium hesabı nasıl alınır? Bedava Spotify premium hesabı alınabilir mi? İşte bu yazımızda sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Bilmiş olduğunuz üzere Spotify günümüzde en çok kullanılan şarkı dinleme platformlarından biri haline geldi. Spotify uygulamasının basit arayüzü sayesinde kolayca şarkı dinleyebilir ve dinlediğiniz bu şarkıları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Spotify uygulamasında 2 adet hesap türü bulunuyor. Bu hesap türlerinden birincisi ücretsiz hesap. Eğer Spotify uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak isterseniz uygulamayı indirip giriş yapmanız yeterli. Fakat şunu da belirtmeliyiz ki ücretsiz hesap ile çok kısıtlı özellikleri kullanabiliyorsunuz. Spotify uygulamasının tüm özelliklerini kullanmak için ise premium hesap almanız gerekiyor. Tabii Spotify premium hesap ücretli olduğu için kimse almak istemiyor. İşte biz de bu yüzden sizler için “Ücretsiz Spotify premium hesap nasıl alınır?” başlıklı yazımızı hazırladık. Dilerseniz fazla uzatmadan konuya geçelim.

Ücretsiz Spotify Premium Hesabı Nasıl Alınır?

Aşağıda sizlere nasıl bedava Spotify premium hesabı alacağınızı adım adım anlatalım;

  • İlk olarak buraya tıklayarak premium hesabı alacağımız web siteye gidin.
  • Site açıldıktan sonra sol tarafta bulunan doğrula butonuna tıklayın.
  • Karşınıza bir sayfa açılacaktır. Yönlendir butonuna tıklayın ve açılan reklam sayfasını kapatarak aynı siteden devam edin.
  • Sitede açılan “skip ad” butonuna tıklayın.
  • Ardından sol üst köşede Spotify premium hesabınızın e-postasını ve şifresini göreceksiniz. Artık dilediğiniz gibi Spotify premium hesabınızı kullanabilirsiniz.

Not: Konu hakkındaki sorularınızı ve görüşlerinizi yorum olarak bize bildirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan “IPTV M3U Listeler ve İndirme Linkleri” adlı yazımızda IPTV nasıl izlenir, IPTV M3U listeleri nasıl indirilir gibi soruların cevabını verdik. Dilerseniz bakabilirsiniz.

“Ücretsiz Spotify Premium Hesap Nasıl Alınır? Güncel!” üzerine 2 yorum

  1. Miray says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir