Ulan Bess Ne Demek? Ali Biçim - Ulan Bess | 1nciBlog
Kapat

Ulan Bess Ne Demek? Ali Biçim – Ulan Bess

Anasayfa
Sosyal Medya Ulan Bess Ne Demek? Ali Biçim – Ulan Bess

Ulan bess ne demek? Ulan bess ne anlama gelir? Ali Biçim ve Mesut Can Tomay neden “ulan bess” diyor? Bu soruların hepsini bu yazımızda cevaplandıracağız.

Son zamanlarda YouTube’a yeni başlamış ve kısa sürede çok büyük bir kitleye ulaşan kişilerden biri Ali Biçim diğeri ise Mesut Can Tomay’dır. Ali Biçim ve Mesut Can Tomay yüksek enerjilerinin ve çekmiş oldukları eğlence içerik videolarının büyük ilgi görmesiyle kısa zamanda YouTube’da yükseldiler. Peki ama Ali Biçim ve Mesut Can Tomay neden YouTube videolarında ulan bess diyor? Ulan bess ne demektir? Gelin hep birlikte bu sorunun cevabına bir bakalım.

Ulan besssss 🙂 .

Ulan Bess Ne Demek?

Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ı YouTube’da takip edenlerin çok rahat bir şekilde farkedebileceği bir nokta var. Eminim hepiniz Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın videolarında her kelimenin sonuna “s” harfini ekleyerek söylediklerini fark etmişsinizdir. Yani aslında “ulan bess” demek “ulan be” demektir 🙂 .

İlk başlarda bu ikili “ulan bee”nin sonuna “s” harfini getirmiş ve zamanla “ulan bess”in söylenişi de “ulan biss” olmuş. Yani kısaca özetlemek gerekirse “ulan bess”in manası manasız 🙂 .

Dilerseniz “ulan bess ne demek?” bir de Ali Biçim ve Mesut Can Tomay’ın ağzından duyun.

Ulan bess ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir