WhatsApp Tema Değiştirme Nasıl Yapılır? Güncel! | 1nciBlog
Kapat

WhatsApp Tema Değiştirme Nasıl Yapılır? Güncel!

Anasayfa
Android WhatsApp Tema Değiştirme Nasıl Yapılır? Güncel!

WhatsApp’ın standart arayüzünden artık sıkıldınız mı? Eğer cevabınız evetse bu yazımızı okuyarak WhatsApp tema değiştirme işlemini nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yıllardır büyük kitleler tarafından kullanılan WhatsApp düzenli olarak güncellemeler getirerek kullanıcılarını memnun etmeye çalışıyor. Ancak WhatsApp arayüzü konusunda hiçbir değişikliğe gitmediği için eski arayüzden sıkılan bazı WhatsApp kullanıcıları WhatsApp’ın temasını değiştirmek isteyebiliyor. Tabii WhatsApp tema değiştirme özelliği WhatsApp’ın ayarlarında olmadığı için çoğu kişi temayı nasıl değiştirebileceğini bilmiyor olabilir. Bu yüzden sizler için “WhatsApp Tema Değiştirme Nasıl Yapılır?” başlıklı bir yazı yazma gereği duyduk.

Hadi gelin sizleri fazla sıkmadan nasıl WhatsApp temanızı değiştirebileceğinizi anlatalım.

WhatsApp Teması Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp tema değiştirme özelliği WhatsApp uygulamasında olmadığı için daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz “WhatsApp Plus indir” başlılı yazımızdan WhatsApp Plus’ı indirmelisiniz. WhatsApp Plus’ı indirerek siz de tema değiştirebilme gibi birçok özelliğe erişebileceksiniz 🙂 .

WhatsApp Plus’ı indirip kurduktan sonra uygulamaya giriş yapın. Daha sonra sağ üst köşede görmüş olduğunuz menü işaretine tıkladıkatan sonra çıkan pencerede “Plus Ayarlar” seçeneğini seçin. Aynen şu şekilde:

Karşınıza çıkan ekranda “Temalar” seçeneğini seçtikten sonra gelen ekranda “Tema İndir” butonuna basın ve dilediğiniz temayı indirin 🙂 .

Not: Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen aşağıdaki yorum kısmından bize bildirin 🙂 .

“WhatsApp Tema Değiştirme Nasıl Yapılır? Güncel!” üzerine 2 yorum

  1. Aşkım says:
    • Miraç Birinci says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir