WhatsApp'ta Engellendiğimizi Nasıl Anlarız? Kesin Yöntem | 1nciBlog
Kapat

WhatsApp’ta Engellendiğimizi Nasıl Anlarız? Kesin Yöntem

Anasayfa
İnternet WhatsApp’ta Engellendiğimizi Nasıl Anlarız? Kesin Yöntem

WhatsApp engeli nasıl anlaşılır? WhatsApp’da engellendiğimizi nasıl anlarız? Bu yazımızda tüm sorularınızın cevabını bulacaksınız.

WhatsApp diğer insanlar ile iletişime geçebileceğimiz başarılı uygulamalardan birisi belki de en iyisidir. WhatsApp kullanarak arkadaşlarımızla ve ailemizle mesajlaşabiliyor, görüntülü sohbet edebiliyoruz. Ancak bazen arkadaşlarımızla tartışmış ya da flört ettiğimiz kişi ile aramız açılmış olabilir. Bu gibi bir durumda aramızın bozulduğu kişi bizi WhatsApp’tan engelleyebilir. Biz bunun farkında bile olmayabiliriz ancak bizi engelleyen kişiye WhatsApp’tan ulaşmak istediğimizde ona ulaşamayız.

Peki WhatsApp’ta engellendiğimizi nasıl anlarız? Hadi gelin hemen anlatalım.

WhatsApp Engelini Anlama

WhatsApp’ta bir kişinin bizi engellediğini kesin olarak anlamak için birkaç şeye bakmamız gerekir. İşte sırasıyla bakmanız gereken o şeyler:

1- Profil Fotoğrafına Bakın:

Sizi engellediğinden şüphe ettiğiniz kişinin profil fotoğrafına bakın. Eğe profil fotoğrafını göremiyorsanız o kişi sizi engellemiş olabilir. Ancak bu kesin bir çözüm değildir. Çünkü sizi engellediğini düşündüğünüz kişi numaranızı silmiş ya da profil fotoğrafını herkese kapatmış olabilir.

2-Durumuna Bakın:

Profil fotoğrafına baktıktan hemen sonra durumuna da bakın. Eğer durumunu göremiyorsanız ya sizi engellemiştir ya numaranızı silmiştir ya da durumunu herkese kapatmıştır.

3-Mesaj Gönderin:

Sizi engelledğini düşündüğünüz kişiye mesaj gönderin. Eğer gönderdiğiniz mesaj tek tik ile gidiyorsa mesajı gönderdiğiniz kişi sizi engellemiş olabilir. Şunu da belirtmekte fayda var ki mesajı gönderdiğiniz kişi çevrimdışı olduğu için attığını mesajlar tek tikli gidiyor olabilir. Bu yüzden son olarak bakmanız gereken şeye geçelim.

4-Grup Açın:

Engel attığından şüphelendiğiniz kişiyi ve herhangi bir arkadaşınızı alarak bir grup açın. Eğer sizi engellediğinden şüphe ettiğiniz kişi gruba eklenmemişse kesin olarak sizi engellemiş demektir.

WhatsApp Plus Apk İndir v8.93 2020 – Son Sürüm!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir