Windows 10 WiFi Sorunu ve Çözümü Güncel!
Kapat

Windows 10 WiFi Sorunu ve Çözümü Güncel!

Anasayfa
Bilgisayar Windows 10 WiFi Sorunu ve Çözümü Güncel!

Windows 10 WiFi açılmıyor. Windows 10 WiFi sorununun çözümü nedir? İşte bu yazımda bu sorularınızın cevabını bulacaksınız.

Bilmiş olduğunuz üzere Windows işletim sisteminin son sürümü olan Windows 10 gelişiyle bir sürü hatayı da beraberinde getirdi. Mavi ekran hatası , orjinal lisans etkinleştirememe ve WiFi açılmama sorunu bu hatalardan bir kaçı. Ben bu yazımda sizlere Windows 10  WiFi açılmama sorununun çözümünü anlatacağım. Anlatacağım dediğime bakmayın, aslında 2 cümle ile çözülebilecek bir sorun :). Neyse fazla uzatıp canınızı sıkmadan hemen anlatayım.

Windows 10 Wifi Açılmıyor Sorununun Çözümü

Bilgisayarınızın Wifi’sini açamıyorsanız en kolay çözüm yolu klavyeniz ile Wifi açmaktır. Peki bunu nasıl yapacağız? Hemen aşağıda sizlere anlatayım.

İlk önce klavyenizin sol alt kısmından 2. tuş olan Fonksiyon(Fn) tuşuna basılı tutun ve yine klavyenizin üst kısmında bulunan F2 tuşuna basın. Aynı aşağıda görmüş olduğunuz resimdeki gibi.

Windows 10 WiFi Sorunu

5-10 saniye bekledikten sonra bilgisayarınızın WiFi’si açılacaktır. Bilgisayarınızı her kapatıp açmanızda bu yöntem ile WiFi sorununuzu çözebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan “Telefon Rehberi Yedekleme Yöntemleri” adlı yazımızda telefon rehberi yedekleme , telefon rehberi nasıl yedeklenir hakkında bilgiler verdik. Dilerseniz bakabilirsiniz.

“Windows 10 WiFi Sorunu ve Çözümü Güncel!” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir