Wordpress Yayımlama/Güncelleme Başarısız Oldu Hatası
Kapat

WordPress Yayımlama/Güncelleme Başarısız Oldu Hatası

Anasayfa
İnternet WordPress Yayımlama/Güncelleme Başarısız Oldu Hatası

Bu yazımızda benim de karşılaşmış olduğum “WordPress yayımlama/güncelleme başarısız oldu” hatasının çözümünü sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Dilerseniz hemen başlayalım.

WordPress yayımlama/güncelleme başarısız oldu hatasını almanızın farklı farklı sebepleri olabilir. Eğer yeni bir eklenti kurmuş iseniz ve bu eklenti yüzünden wordpress yayımlama başarısız oldu hatası alıyor iseniz eklentiyi pasif hale getirebilirsiniz. Ancak ben hiçbir yeni eklenti kurmadığım halde bu hatayı aldım. Siz de benim gibi hiçbir yeni eklenti kurmadığınız halde WordPress yayımlama/güncelleme başarısız oldu hatasını alıyorsanız çözümü gerçekten çok basit 🙂 .

Dilerseniz hemen hatanın çözümünü sizler ile paylaşalım.

WordPress Yayımlama Başarısız Oldu Hatasının Çözümü

wordpress yayımlama başarısız oldu hatası

Birden bire karşılaşmış olduğunuz bu hatanın çözümünün iki yolu var. WordPress yayımlama başarısız oldu hatasının ilk çözüm yolu admin panelinizden tamamen çıkış yapmak ve daha sonra admin panelinize tekrardan giriş yapmaktır. Giriş yaptıktan sonra yayımlamak istediğiniz yazıya girip yayımlayabilir ya da güncelleyebilirsiniz. Artık sorununuzun tamamen ortadan kalkmış olacaktır.

Eğer bu sorununuzu çözmedi ise şuan kullanmış olduğunuz eklentilerinizi güncelleyin ve tekrar deneyin. Haa şayet yine wordpress yayımlama başarısız oldu hatası alıyorsanız kullandığınız eklentileri teker teker pasif hale getirerek hangi eklentinin sorun yarattığını bulun.

Hepsi bu kadardı. Aklınıza takılan herhangi bir soru varsa bize aşağıdaki yorum kısmından ya da soru sor sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir