Yeni Teknoloji Harikası Akıllı Çanta!! Akıllı Çanta Özellikleri
Kapat

Yeni Teknoloji Harikası Akıllı Çanta!! Akıllı Çanta Özellikleri

Anasayfa
Teknoloji Yeni Teknoloji Harikası Akıllı Çanta!! Akıllı Çanta Özellikleri

Son günlerde sık sık görmüş olduğumuz akıllı çantaların özellikleri merak konusu. Sık sık gördüğümüz akıllı çantalar daha çok Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda karşımıza çıkıyor. Bu akıllı çantalar gerçekten de birer teknoloji harikası. Peki bu akıllı çantaların özellikleri nedir? Akıllı çanta fiyatları nelerdir? Bu makalemde sizlere tam da bu konudan bahsedeceğim. Dilerseniz hemen konumuza geçelim.

Akıllı Çanta Nedir, Smartpack Nedir?

Akıllı çanta diğer bir adıyla sihirli çanta teknoloji uyumlu bir çantadır. Yani telefon, tablet, bilgisayar, kulaklık ve şarj aletinizi rahatlıkla taşıyabileceğiniz özel bir çantadır. Ancak artıları bununla sınırlı kalmıyor. Bu çanta ile telefonunuzu tabletinizi ve bilgisayarınızı şarj edebileceksiniz. Akıllı çantaların bu ve bunun gibi bir çok özelliği mevcuttur. Neyse fazla uzatmadan hemen akıllı çantaların özelliklerine geçelim. İşte akıllı çantaların özellikleri:

Akıllı Çantaların Özellikleri Nelerdir?

Yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi akıllı çantaların bir çok özelliği vardır. Sizler için bu özellikleri aşağıya maddeler halinde sıraladım. Dilerseniz hemen okuyalım.

  • Su geçirmez polyester özel bir kumaştan hazırlanmıştır. Bu özelliği sayesinde artık yağmurun altında kaldığınızda çantanızdaki elektronik cihazlar hiçbir zarar görmeyecektir.
  • 8-10 adet defter alma kapasitesine sahiptir. Bu sayede kitap ve defterlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Akıllı çantada toplamda 7 adet USB girişi bulunuyor. Bu USB girişler sayesinde telefon, tablet ve bilgisayarınızı rahatlıkla şarj edebilirsiniz.
  • Çantanın içerisindeki pil ile telefonunuzu 2 veya 3 kere şarj edebileceksiniz. Bu sayede artık şarj sorunu da kalkmış oluyor.
  • Ayrıca akıllı çantanın birde telefonlar için uygulaması var. Bu uygulama sayesinde akıllı çantanızda şarja taktığınız cihazınızın pil şarj yüzdesini görebileceksiniz.
  • Aynı zamanda akıllı çantanızdan uzaklaştığınız zaman uyarı verme özelliğine sahip olan uygulama ile çantanızın içindeki sıcaklığıda ölçebiliyor.
  • Akıllı çantanın üzerinde bir de dokunmatik ekran bulunuyor. Bu ekran ile tüm sistem durumunu kontrol etmeniz mümkün.

akıllı çanta özellikleri

Özelliklerini sıralamış olduğumuz bu akıllı çantaların fiyatı 300 dolar olduğu söyleniyor. Bu fiyat bu özellikler için pahalı mı bilinmez ama akıllı çantanın özelliklerinin gayet iyi olduğu bir gerçek.
Eğer bu konu hakkında bir sorunuz varsa bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Kesinlikle okumalısınız! WhatsApp engelleyen kişi ile konuşmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir