Yeni Twitter Kodları 2020 - Yeni Tasarım Kodları | 1nciBlog
Kapat

Yeni Twitter Kodları 2020 – Yeni Tasarım Kodları

Anasayfa
Sosyal Medya Yeni Twitter Kodları 2020 – Yeni Tasarım Kodları

Herkese merhaba değerli 1nciBlog takipçileri. Bu yazımızda sizlere Twitter’da otomatik olarak işlem yapabilin diye yeni Twitter kodları 2020’yi vereceğiz.

Hepimizin de bilmiş olduğu üzere Twitter yakın bir zamanda yeni tasarıma geçmişti. Ancak eskiden kullanmış olduğumuz Twitter kodları bu yeni tasarımda çalışmıyordu. Biz de bir uzantı yardımıyla Twitter’ı eski görünümüne döndürerek kodları kullanmaya çalışıyorduk. Bu işlem gerçekten de bir zamanlar işe yarıyordu. Twitter kodları 2020 başlıklı yazımızda bunu nasıl yaptığımızı da anlatmıştık.

Fakat şuanda bu eski yöntem işe yaramıyor. Bu yüzden sizler için yeni twitter kodları 2020 arayışı içine girdik ve işe yarayan bir yöntem bulduk. Şimdi sizlere bu yöntemden bahsetmek istiyorum.

Yeni Twitter Kodları 2020 – Chrome Uzantısı

Kısa zaman önce keşfetmiş olduğumuz bir Chrome uzantısı ile Twitter’Da aynı önceden olduğu gibi otomatik işlemler yapılabildiğini gördük. Superpowers for Twitter adlı bu Chrome uzantısından sadece Google Chrome tarayıcısını kullanan kişiler yararlanabiliyor. Bu yüzden mutlaka Google Chrome tarayıcısını kullanmalısınız.

Yeni Twitter Kodları 2020

İlk önce uzantıyı Chrome web mağazasından bulup tarayıcınıza eklemelisiniz. Bu işlem sadece 10-15 saniyelik bir işlemdir. Bu uzantı sayesinde yeni Twitter kodlarını kullanabileceksiniz. Uzantıyı ekledikten sonra Twitter hesabınıza giriş yapın.

Daha sonra ise örneğin, sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarmak istiyorsanız takip ettiğiniz hesaplar sekmesini açın. Hemen “takip ediliyor” yazısının üstünde “unfollow all” butonunu görüyor olacaksınız. Bu butona tıklayarak sizi takip etmeyen bütün hesapları takipten çıkarabilirsiniz.

Yeni Twitter Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma

Not: Uzantı size ilk başta 50 kişilik bir limit veriyor ancak 50 kişiyi takipten çıkardıktan sonra sayfayı yenileyerek yeniden 50 kişi daha takipten çıkarabilirsiniz. Yani aslında sınırsınız sayıda kişiyi takipten çıkarabilirsiniz 🙂 .

Ayrıca Superpowers for Twitter uzantısı ile toplu olarak retweetlerinizi kaldırabilir ve toplu olarak takip etme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu bakımdan gerçekten de isteklerinizi karşılayacak düzeyde bir uzantı olduğunu kanıtlıyor. Ancak ne yazık ki henüz uzantının içinde otomatik beğeni kodu bulunmuyor. Umarız ki ilerleyen zamanlarda uzantının geliştiricileri yeni otomatik beğeni kodunu da uzantıya eklemeyi başarabilirler.

“Yeni Twitter Kodları 2020 – Yeni Tasarım Kodları” üzerine 2 yorum

  1. Enes says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir