YouTube Bildirimleri (Zil) Nasıl Açılır/Kapatılır?
Kapat

YouTube Bildirimleri (Zil) Nasıl Açılır/Kapatılır?

Anasayfa
İnternet YouTube Bildirimleri (Zil) Nasıl Açılır/Kapatılır?

Hepiniz yazımıza hoşgeldiniz. Bu yazımızda sizlere YouTube bildirimleri nasıl açılır ya da kapatılır onu anlatacağız. Hadi başlayalım.

YouTube’da herkesin az çok takip ettiği bir kanal vardır. Bazen en sevdiğimiz kanalın videolarını dört gözle bekliyor ama tam olarak kanalın ne zaman video paylaşacağını bilmediğiniz için videoları kaçırabiliyorsunuz. İşte sırf sevdiğiniz kanalın videolarını kaçırmayın diye YouTube bildirimlerini (zil) açmanız gerekir.

Peki YouTube bildirimleri nasıl açılır? Dilerseniz bu sorunuzun cevabına bir bakalım.

YouTube Bildirimleri (Zil) Nasıl Açılır?

Sevdiğiniz bir YouTube kanalının vidoalarını kaçırmamak için açmak istediğiniz YouTube bildirimlerini açmak için yapmanız gereken ilk şey o YouTube kanalına abone olmanız gerekir. Mesela aşağıda görmüş olduğunuz görseldeki gibi.

1NCİ TV YouTube Kanalı

Daha sonra “Abone Ol” butonunun yanında görmüş olduğunuz zile bir kere tıklayın. Zil aşağıdaki gibi bir görünüme bürünecektir.

YouTube Bildirimleri Nasıl Açılır

Artık bu sayede en sevdiğiniz YouTube kanalının videolarından haberdar olabileceksiniz. Peki artık bildirim almak istemiyorsunuz bu yüzden de YouTube bildirimlerini kapatmak istiyorsunuz. Bu durumda “YouTube bildirimleri nasıl kapatılır?” sorusunun cevabını bilmeniz gerekiyor. Dilerseniz aşağıda kısaca onu da anlatalım.

YouTube Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

YouTube bildirimlerini kapatmak için tek yapmanız gereken yine abone ol butonunun yanında bulunan zil işaretine dokunmak ve “yok” seçeneğini seçmek. Aynı aşağıda görmüş olduğunuz görseldeki gibi.

YouTube Bildirimleri Kapatma

Artık tüm bildirimleri kapatmış oldunuz. Dilerseniz aynı işlemleri uygulayarak tüm bildirimleri ya da kişiselleştirilmiş bildirimleri tekrardan açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir