YouTube İzlenme Arttırma Teknikleri , Nasıl İzlenme Arttırılır ? - 2018
Kapat

YouTube İzlenme Arttırma Teknikleri , Nasıl İzlenme Arttırılır ? – 2018

Anasayfa
Teknoloji YouTube İzlenme Arttırma Teknikleri , Nasıl İzlenme Arttırılır ? – 2018

YouTube İzlenme Arttırma Teknikleri , Nasıl İzlenme Arttırılır ? İzlenmek için ne yapmalıyım? Bu soruların cevabını arıyorsanız okuyun.

Profesyonel youtube hizmetleri sayesinde youtube platformunda paylaştığınız videolarınızı daha fazla insanın izlemesini sağlayabilir, hatta artan izlenme sayınızla youtube üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödemenizi yaptıktan sonra paylaştığınız videonun linkini iletmek. Böylelikle kolayca istediğiniz kadar izlenme sayısına sahip olabilirsiniz. İsterseniz youtube kanalınız için abone, beğeni, yorum gibi farklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Siz de ucuz youtube izlenme hizmetleri için Sadeceon’a gelin ve güvenle alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Günümüzün en popüler video barındırma platformlarından olan YouTube her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor. İsteyen herkes YouTube’a video yükleyebiliyor. Ancak herkes izlenmeyebiliyor. Bu yüzden bu yazımda sizlere YouTube izlenme arttırma tekniklerinden bahsedeceğim. Hadi hemen konumuza geçelim.

YouTube İzlenme Arttırma Teknikleri

YouTube’da izlenme artırmak için kaliteli içerikler üretmeniz şart. Kaliteli içerikler ürettikten sonra yapmanız gereken şeyleri aşağıya maddeler halinde sıraladım. Hadi izlenme arttırmak için neler yapmak gerektiğine bakalım:

  • Diğer YouTuberların videolarının altına ilgi çekici yorumlar yapın. Tabi yorumlarınız içeriğinizle alakalı olsun. Bu sayede videonuzu merak edecekler ve izleyeceklerdir.

  • Eğer Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarınız var ise bu hesaplarınızda da videonuzun linkini paylaşın. Tabi ki başına dikkat çekici bir başlık eklemeniz şart.

  • Diğer bir yöntem ise clickbate yani tıklama tuzağı. Clickbate yöntemini detaylıca anlattığım yazıma buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Ama yinede kısaca clickbate yönteminden bahsedeyim. Clickbate yönteminde yapmanız gereken şey videonuzun ön resmine ilgi çekici bir resim koymak. Tabi bu resmin içeriğinizle alakalı olmasını öneriyoruz. Aksi takdirde insanlar onları kandırdığınızı düşünürler. Bunu kimse istemez.

  • Videonuza etiketler ekleyin. Videonuzu oluştururken etiket ekleme kısmından içeriğinize uygun olarak etiketler ekleyin. Ancak etiketleriniz aşırı derecede fazla olmasın Yotube bunu spam olarak algılayabilir.

  • İlk başlarda trend olan videolar üretin. Bu Youtube da öne çıkmanızı sağlayacak ve daha fazla izlenme kazanmış olacaksınız.

youtube izlenme arttırma

Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar

  • Telif hakkı olan içeriklerde uzak durun. Eğer telif hakkı ihlali yaparsanız YouTube’da yükselemezsiniz. Ayrıca 3 kez telif hakkı yer iseniz kanalınız kapatılabilir.

  • YouTube abone artırma hilelerine kanmayın! Eğer kanalınıza bot takipçi atarsanız YouTube bunu algılar ve bu botları siler.

  • YouTube izlenme hilelerini denemeyin. Bu hileler hem işe yaramaz hem de izlenme potansiyeli olan videonuzun spam yemesine sebep olabilir.

  • Youtube izlenme kazanmak için videonuzun en az 30 saniye izlenmesi gerekir.

  • YouTube’da 200 izlenmeye ulaştığınızda videonuz incelenmeye alınır. Bu inceleme sonucunda eğer izlenmeleriniz bot ise videonuz kaldırılabilir.

Bu yazımda sizlere YouTube izlenme arttırma tekniklerinden bahsettim. Aklınıza takılan herhangi bir soru var ise bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

YouTube video reklamları kaldırma başlıklı yazıma gitmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir