YouTube Videolarını Reklamsız İzleyebileceksiniz!
Kapat

YouTube Videolarını Reklamsız İzleyebileceksiniz!

Anasayfa
Nasıl Yapılır? YouTube Videolarını Reklamsız İzleyebileceksiniz!

Bugünlerde sıkça duyduğum sorulardan biri olan “YouTube videoları reklamsız bir şekilde nasıl izlenir?” sorusunun cevabını sizlere vermeye çalışacağım.

Günümüzde hemen hemen herkes YouTube’da çeşit çeşit videolar izliyor. Ancak videonun en heyecan verici kısmında çıkan YouTube reklamları bazen canınızı sıkıyor olabilir. İşte bu yüzden YouTube videolarını nasıl reklamsız bir şekilde izleyebileceğinizi araştırdınız ve yazımıza geldiniz. O zaman hadi gelin sizi Brave adlı tarayıcı ile tanıştırayım.

Brave Tarayıcısı

Google Chrome’un en büyük rakiplerinden biri olan Brave ile reklamsız bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Brave sadece YouTube reklamlarını değil can sıkıcı Pop-up reklamlarını da engelliyor. Bu sayede internette çok daha iyi vakit geçirebiliyorsunuz.

Aşağıdaki butona tıklayarak Brave’in kendi sitesinden tarayıcıyı telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Peki Brave’in avantajları nedir?

Brave tarayıcısının en belirgin avantajlarından biri diğer tarayıcılardan daha hızlı olmasıdır. Sanırım Brave bu hızını reklam göstermediği için kazanıyor. Yani sunucular ekstradan bir daha reklam yüklemek için çalışmıyor. Bu da Brave’e hız kazandırıyor.

Brave tarayıcısının diğer bir avantajı ise sizin bilgilerinizi kaydetmiyor olması. Diğer tarayıcılar size kişiselleştirilmiş reklamlar sunmak ve veri toplamak için tarayıcı bilgilerinizi alır. Bu sayede internet üzerindeki bilgilerinizi kolayca depo edebilirler. Fakat Brave tarayıcısı bilgilerinizi toplayıp kaydetmez. Bu farkı ile diğer tarayıcılardan ayrıldığını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir